Lessenrooster Dans schooljaar 2018 - 2019

 

DANS

KLEUTERDANS

1u/week

 

Turnhout

 

KDA

Woensdag

17.15 – 18.15

Polyvalente zaal

VN

 

KDB

Zaterdag

9.00 – 10.00

Polyvalente zaal

AT

 

 

Arendonk

 

KD

Donderdag

16.00 – 17.00

Molenwiel

VN

 

 

EERSTE GRAAD (6 jaar 1.1 en 7 jaar 1.2)

1u/week

 

Turnhout

 

1.1A

Maandag

16.30 – 17.30

Danszaal 1

AC

 

1.1B

Donderdag

16.30 – 17.30

Danszaal 1

AC

 

1.2A

Woensdag

17.15 – 18.15

Danszaal 2

AVH

 

1.2B

Vrijdag

17.30 – 18.30

Danszaal 2

AC

 

 

Arendonk

 

1.1

Donderdag

17.00 – 18.00

Molenwiel

VN

 

1.2

Woensdag

13.30 – 14.30

Molenwiel

AC

 

 

TWEEDE GRAAD

2u/week

 

Turnhout

 

2.1A

Maandag

17.30 – 18.30

Danszaal 1

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Woensdag

14.15 – 15.15

Danszaal 1

GS

Dansatelier klassiek

 

2.1B

Donderdag

17.30 – 18.30

Danszaal 1

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Vrijdag

17.30 – 18.30

Danszaal 1

GS

Dansatelier klassiek

 

2.2A

Woensdag

13.15 – 14.15

Danszaal 1

GS

Dansatelier klassiek

 

 

Vrijdag

16.30 – 17.30

Danszaal 2

AC

Dansatelier klassiek

 

2.2B

Maandag

18.30 – 19.30

Danszaal 1

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Woensdag

15.15 – 16.15

Danszaal 2

AVH

Dansatelier klassiek

 

2.3A

Woensdag

14.15 – 15.15

Danszaal 2

AVH

Dansatelier jazz

 

 

Donderdag

18.30 – 19.30

Danszaal 1

AC

Dansatelier klassiek

 

2.3B

Maandag

16.30 – 17.30

Danszaal 2

AVH

Dansatelier jazz

 

 

Woensdag

15.15 – 16.15

Danszaal 1

GS

Dansatelier klassiek

 

2.4A

Woensdag

13.15 – 14.15

Danszaal 2

AVH

Dansatelier jazz

 

 

Vrijdag

16.30 – 17.30

Danszaal 1

GS

Dansatelier klassiek

 

2.4B

Maandag

17.30 – 18.30

Danszaal 2

AVH

Dansatelier jazz

 

 

Donderdag

19.30 – 20.30

Danszaal 1

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Arendonk

 

2.1

Dinsdag

16.30 – 17.30

Molenwiel

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Woensdag

14.30 – 15.30

Molenwiel

AC

Dansatelier klassiek

 

2.2

Dinsdag

17.30 – 18.30

Molenwiel

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Woensdag

15.30 – 16.30

Molenwiel

AC

Dansatelier klassiek

 

2.3

Dinsdag

18.30 – 19.30

Molenwiel

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Donderdag

18.00 – 19.00

Molenwiel

VN

Dansatelier jazz

 

2.4

Dinsdag

18.30 – 19.30

Molenwiel

AC

Dansatelier klassiek

 

 

Donderdag

18.00 – 19.00

Molenwiel

VN

Dansatelier jazz

 

 

DERDE GRAAD

 

Optie klassieke dans

2,5u/week basis (vetgedrukt) – minstens één keuzevak erbij nemen

 

Turnhout

 

3.1A

Vrijdag

18.30 – 20.00

Danszaal 1

AC

Danslab klassiek

 

 

Maandag

18.30 – 19.30

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

 

Woensdag

18.15 – 19.15

Danszaal 2

VN

Danslab jazz

 

3.2A

Dinsdag

16.30 – 18.00

Danszaal 1

GS

Danslab klassiek

 

 

Maandag

19.30 – 20.30

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

 

Woensdag

19.15 – 20.15

Danszaal 2

VN

Danslab jazz

 

3.3A

Dinsdag

16.30 – 18.00

Danszaal 1

GS

Danslab klassiek

 

 

Maandag

19.30 – 20.30

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

 

Woensdag

19.15 – 20.15

Danszaal 2

VN

Danslab jazz

 

 

Arendonk

 

Extra keuzemogelijkheid van hedendaagse dans in Turnhout, kunstencampus Turnova

Vetgedrukt is basisvak

 

3.1B

Dinsdag

19.30 – 21.00

Molenwiel

AC

Danslab klassiek

 

 

Donderdag

19.00 – 20.00

Molenwiel

VN

Danslab jazz

 

 

Maandag

18.30 – 19.30

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

3.2B

Woensdag

16.30 – 18.00

Molenwiel

AC

Danslab klassiek

 

 

Donderdag

19.00 – 20.00

Molenwiel

VN

Danslab jazz

 

 

Maandag

19.30 – 20.30

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

3.3B

Woensdag

16.30 – 18.00

Molenwiel

AC

Danslab klassiek

 

 

Donderdag

19.00 – 20.00

Molenwiel

VN

Danslab jazz

 

 

Maandag

19.30 – 20.30

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

 

 

DERDE GRAAD

 

Optie hedendaagse dans – enkel mogelijk na de opleiding ‘optie klassieke dans

3u/week basis (vetgedrukt) – keuzevak pointes (half uur – aansluitend bij les klassiek)

 

 

Turnhout

 

3.1

Vrijdag

20.00 – 21.00

Danszaal 1

GS

Danslab klassiek

 

 

Vrijdag

21.00 – 21.30

Danszaal 1

GS

Pointes

 

 

Zaterdag

9.00 – 10.00

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

 

VIERDE GRAAD

 

Optie klassieke dans – vertolkend danser

3u/week basis (vetgedrukt) – extra keuzemogelijkheden

 

Turnhout

 

4.1A

Dinsdag

18.00 – 19.30

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags

 

 

Vrijdag

18.30 – 20.00

Danszaal 1

GS

Danslab klassiek

 

 

Woensdag

16.15 – 17.15

Danszaal 2

AVH

Danslab jazz

 

 

Maandag

19.30 – 20.30

Danszaal 1

AC

Pointes niveau 1

 

 

Woensdag

17.45 – 18.45

Danszaal 1

GS

Pointes niveau 2

 

4.2A

Dinsdag

18.00 – 19.30

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags

 

 

Vrijdag

18.30 – 20.00

Danszaal 1

GS

Danslab klassiek

 

 

Woensdag

16.15 – 17.15

Danszaal 2

AVH

Danslab jazz

 

 

Maandag

20.30 – 21.30

Danszaal 2

AVH

Danslab jazz

 

 

Maandag

19.30 – 20.30

Danszaal 1

AC

Pointes niveau 1

 

 

Woensdag

17.45 – 18.45

Danszaal 1

GS

Pointes niveau 2

 

4.3A

Dinsdag

19.30 – 21.00

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags

 

 

Woensdag

16.15 – 17.45

Danszaal 1

GS

Danslab klassiek

 

 

Maandag

20.30 – 21.30

Danszaal 2

AVH

Danslab jazz

 

 

Maandag

19.30 – 20.30

Danszaal 1

AC

Pointes niveau 1

 

 

Woensdag

17.45 – 18.45

Danszaal 1

GS

Pointes niveau 2

 

 

 

 

 

 

VIERDE GRAAD

 

Optie hedendaagse dans – vertolkend danser

Enkel mogelijk na derde graad danslab hedendaagse dans

3u/week basis (vetgedrukt) – keuzevak pointes

 

Turnhout

 

4.2B

Vrijdag

20.00 – 21.00

Danszaal 2

AC

Danslab klassiek

 

 

Vrijdag

21.00 – 21.30

Danszaal 2

AC

Pointes

 

 

Zaterdag

9.00 – 10.00

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

4.3B

Vrijdag

20.00 – 21.00

Danszaal 2

AC

Danslab klassiek

 

 

Vrijdag

21.00 – 21.30

Danszaal 2

AC

Pointes

 

 

Zaterdag

9.00 – 10.00

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Danszaal 2

AVH

Danslab hedendaags

 

 

VIERDE GRAAD

 

Optie hedendaagse dans – creërend danser

Enkel mogelijk na vierde graad optie klassieke dans – vertolkend danser én na vierde graad optie hedendaagse dans – vertolkend danser

 

Turnhout

 

4.1C

Vrijdag

20.00 – 21.00

Danszaal 1

GS

Danslab klassiek

 

 

Vrijdag

21.00 – 21.30

Danszaal 1

GS

Pointes

 

 

Zaterdag

11.00 – 12.00

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags

 

 

Zaterdag

12.00 – 13.00

Danszaal 1

GS

Danslab hedendaags