Lessenrooster Dans schooljaar 2021 - 2022

UURROOSTER VOOR SCHOOLJAAR 2021-2022

 

KLEUTERDANS

Turnhout

KD A

Woensdag

16.00 – 17.00

 

Danszaal 2

AT

 

KD B

Zaterdag

09.00 – 10.00

 

Polyvalente zaal

AT

 

 

Arendonk

KD

Vrijdag

16.30 – 17.30

 

Molenwiel

JK

 

 

JK         Janneke Klaibeda
AT        Anna Termont

 

 

 

 

 

 

 

 

DANSINITIATIE
EERSTE GRAAD

Turnhout

1.1 A

Dinsdag

16.30 – 17.30

 

Danszaal 2

AC

 

1.1 B

Zaterdag

10.00 – 11.00

 

Polyvalente zaal

AT

 

1.2 A

Woensdag

17.00 – 18.00

 

Danszaal 2

AT

 

1.2 B

Donderdag

16.30 – 17.30

 

Danszaal 1

AC

 

 

Arendonk

1.1

Woensdag

13.15 – 14.15

 

Molenwiel

AC

 

1.2

Woensdag

13.15 – 14.15

 

Molenwiel

AC

 

 

AC        Ana Camerato Garcia
AT        Anna Termont

 

 

 

 

 

 

 

DANSATELIER
TWEEDE GRAAD

Turnhout

Twee uren klassieke dans/week

2.1 A

Maandag

18.00 – 19.00

 

Danszaal 2

AC

 

 

Woensdag

14.00 – 15.00

 

Danszaal 1

GS

 

2.1 B

Dinsdag

16.30 – 17.30

 

Danszaal 1

GS

 

 

Donderdag

17.30 – 18.30

 

Danszaal 1

AC

 

2.2A

Woensdag

15.00 – 16.00

 

Danszaal 1

GS

 

 

Donderdag

18.30 – 19.30

 

Danszaal 1

AC

 

2.2B

Dinsdag

17.30 – 18.30

 

Danszaal 2

AC

 

 

Woensdag

18.00 – 19.00

 

Danszaal 2

AT

 

 

Vanaf 2.3 één uur klassieke dans en één uur jazzdans

2.3 A

Dinsdag

18.30 – 19.30

Klassiek

Danszaal 2

AC

 

 

Maandag

16.30 – 17.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF

Zaterdag

11.00 – 12.00

Jazz

Danszaal 2

JK

 

2.3 B

Woensdag

16.00 – 17.00

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Maandag

16.30 – 17.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF

Zaterdag

11.00 – 12.00

Jazz

Danszaal 2

JK

 

2.4

Maandag

19.00 – 20.00

Klassiek

Danszaal 1

AC

 

 

Maandag

16.30 – 17.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF

Zaterdag

11.00 – 12.00

Jazz

Danszaal 2

JK

 

 

 

 

 

Arendonk

Twee uren klassieke dans/week

2.1

Maandag

16.15 – 17.15

 

Molenwiel

AC

 

 

Woensdag

14.15 – 15.15

 

Molenwiel

AC

 

2.2

Maandag

16.15 – 17.15

 

Molenwiel

AC

 

 

Woensdag

14.15 – 15.15

 

Molenwiel

AC

 

 

Vanaf 2.3 één uur klassieke dans en één uur jazzdans

2.3

Woensdag

15.15 – 16.15

Klassiek

Molenwiel

AC

 

 

Vrijdag

17.30 – 18.30

Jazz

Molenwiel

JK

 

2.4

Woensdag

15.15 – 16.15

Klassiek

Molenwiel

AC

 

 

Vrijdag

17.30 – 18.30

Jazz

Molenwiel

JK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOLWASSENEN

Turnhout

2 uren per week : een combinatie van klassieke dans en hedendaagse dans

2.1

Maandag

20.00 – 22.00

Klassiek/hedend.

Danszaal 2

AC

 

2.1

Donderdag

19.30 – 21.30

Klassiek/hedend.

Danszaal 1

AC

 

2.2

Maandag

20.00 – 22.00

Klassiek/hedend.

Danszaal 2

AC

 

2.2

Donderdag

19.30 – 21.30

Klassiek/hedend.

Danszaal 1

AC

 

2.3

Maandag

20.00 – 22.00

Klassiek/hedend.

Danszaal 2

AC

 

2.3

Donderdag

19.30 – 21.30

Klassiek/hedend.

Danszaal 1

AC

 

 

AC        Ana Camerato Garcia
JK         Janneke Klaibeda
GS        Griet Suykerbuyk

 

 

 

 

 

 

 

 

DANSLAB KLASSIEKE DANS

DERDE GRAAD

Eén les klassieke dans van 1u en 30 minuten en één uur keuzevak jazz of hedendaags per week (beide keuzevakken volgen mag ook!)

Turnhout

3.1

Woensdag

18.30 – 20.00

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Vrijdag

18.30 – 19.30

Hedendaags

Polyvalente zaal

AT

 

EN/OF

Maandag

17.30 – 18.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF

Zaterdag

12.00 – 13.00

Jazz

Danszaal 2

JK

 

3.2

Vrijdag

17.15 – 18.45

Klassiek

Danszaal 2

AC

 

 

Woensdag

19.00 – 20.00

Hedendaags

Danszaal 2

AT

 

EN/OF

Maandag

17.30 – 18.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF

Zaterdag

12.00 – 13.00

Jazz

Danszaal 2

JK

 

3.3

Vrijdag*

18.30 – 20.00

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Woensdag

19.00 – 20.00

Hedendaags

Danszaal 2

AT

 

EN/OF

Maandag

17.30 – 18.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF

Zaterdag

12.00 – 13.00

Jazz

Danszaal 2

JK

 

 

*waarvan 30 minuten pointes in 3.3

 

 

 

 

Arendonk

Eén les klassieke dans van 1u en 30 minuten en één uur jazz per week.
Er is de mogelijkheid om een extra uur hedendaagse dans te volgen in Turnhout (zie bij aanbod derde graad Turnhout)

3.1

Woensdag

16.15 – 17.45

Klassiek

Molenwiel

AC

 

 

Vrijdag

18.30 – 19.30

Jazz

Molenwiel

JK

 

3.2

Woensdag

16.15 – 17.45

Klassiek

Molenwiel

AC

 

 

Vrijdag

18.30 – 19.30

Jazz

Molenwiel

JK

 

 

AC        Ana Camerato Garcia
JK         Janneke Klaibeda
AT        Anna Termont
GS        Griet Suykerbuyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DANSLAB KLASSIEKE DANS – VERTOLKEND DANSER
VIERDE GRAAD

 

Turnhout

Eén les klassieke dans van 1u en 30 minuten en één les hedendaagse dans van 1u en 30 minuten.
Mogelijkheid om nog één uur extra jazz te volgen en/of pointes (45 minuten)

4.1

Vrijdag

18.45 – 20.15

Klassiek

Danszaal 2

AC

 

 

Dinsdag

17.30 – 19.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

KEUZE

Maandag

18.30 – 19.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF/EN

Vrijdag – niveau A

17.15 – 18.00

Pointes

Danszaal 1

GS

 

 

Vrijdag – niveau B

18.00 – 18.45

Pointes

Danszaal 1

GS

 

 

4.2

Woensdag

17.00 – 18.30

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Dinsdag

19.00 – 20.30

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

KEUZE

Maandag

18.30 – 19.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF/EN

Vrijdag – niveau A

17.15 – 18.00

Pointes

Danszaal 1

GS

 

 

Vrijdag – niveau B

18.00 – 18.45

Pointes

Danszaal 1

GS

 

 

4.2

Woensdag

17.00 – 18.30

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Dinsdag

19.00 – 20.30

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

KEUZE

Maandag

18.30 – 19.30

Jazz

Danszaal 1

JK

 

OF/EN

Vrijdag – niveau A

17.15 – 18.00

Pointes

Danszaal 1

GS

 

 

Vrijdag – niveau B

18.00 – 18.45

Pointes

Danszaal 1

GS

 

 

AC        Ana Camerato Garcia
JK         Janneke Klaibeda
GS        Griet Suykerbuyk

DANSLAB HEDENDAAGSE DANS
DERDE GRAAD

Eén les klassieke dans van 1u en 30 minuten (waarvan 30’ pointes) en twee lessen hedendaagse dans per week

3.1

Vrijdag

20.15 – 21.45

Klassiek

Danszaal 2

AC

 

 

Zaterdag

09.00 – 10.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Hedendaags

Danszaal 2

JK

 

 

3.2

Vrijdag

20.15 – 21.45

Klassiek

Danszaal 2

AC

 

 

Zaterdag

09.00 – 10.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Hedendaags

Danszaal 2

JK

 

 

3.3

Vrijdag

20.15 – 21.45

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

09.00 – 10.00

Hedendaags

Danszaal 2

JK

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

AC        Ana Camerato Garcia
JK         Janneke Klaibeda
GS        Griet Suykerbuyk

 

 

 

 

 

DANSLAB HEDENDAAGSE DANS – CREËREND DANSER

VIERDE GRAAD

Eén les klassieke dans van 1u en 30 minuten (waarvan 30’ pointes) en twee lessen hedendaagse dans per week.

4.1

Vrijdag

20.15 – 21.45

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

09.00 – 10.00

Hedendaags

Danszaal 2

JK

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

4.2

Vrijdag

20.15 – 21.45

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

09.00 – 10.00

Hedendaags

Danszaal 2

JK

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

4.3

Vrijdag

20.15 – 21.45

Klassiek

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

09.00 – 10.00

Hedendaags

Danszaal 2

JK

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

JK         Janneke Klaibeda
GS        Griet Suykerbuyk

 

 

DANSLAB HEDENDAAGSE DANS – VERTOLKEND DANSER

VIERDE GRAAD

Eén les klassieke dans van 1u en 30 minuten (waarvan 30’ pointes) en twee lessen hedendaagse dans per week.

4.1

Vrijdag

20.15 – 21.45

Klassiek

Danszaal 2

AC

 

 

Zaterdag

09.00 – 10.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

10.00 – 11.00

Hedendaags

Danszaal 2

JK

 

 

AC        Ana Camerato Garcia
JK         Janneke Klaibeda
GS        Griet Suykerbuyk

 

SPECIALISATIE OPTIE HEDENDAAGS

SP 1

Zaterdag

11.00 – 12.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

12.00 – 13.00

Repertoire

Danszaal 1

GS

 

 

SP 2

Zaterdag

11.00 – 12.00

Hedendaags

Danszaal 1

GS

 

 

Zaterdag

12.00 – 13.00

Repertoire

Danszaal 1

GS

 

 

 

GS        Griet Suykerbuyk