Lessenrooster Muziekatelier 2de graad

 

UURROOSTER VOOR SCHOOLJAAR 2019-2020 (onder voorbehoud)

MUZIEKATELIER
TWEEDE GRAAD

Turnhout jongeren

2.1A

Woensdag

13.00 – 14.30

Zaterdag

08.30 – 09.30

LL

TURMA1A

2.1B

Dinsdag

16.00 – 17.30

Donderdag

16.00 – 17.00

LL

TURMA1B

2.1C

Maandag

16.45 – 18.15

Vrijdag

17.00 – 18.00

EVH

TURMA1C

2.1D

Dinsdag

17.45 – 18.45

Woensdag

16.30 – 18.00

AVO

TURMA1D

2.1Zev

Maandag

16.00 – 17.00

Woensdag

12.30 – 14.00

AVO

ZEVMA01

 

2.2A

Woensdag

13.45 – 15.15

Zaterdag

09.30 – 10.30

LL

TURMA2A

2.2B

Dinsdag

16.45 – 18.15

Donderdag

17.00 – 18.00

LL

TURMA2B

2.2C

Maandag

16.30 – 17.30

Woensdag

14.00 – 15.30

CD

TURMA2C

2.2D

Maandag

16.00 – 17.30

Vrijdag

16.00 – 17.00

EVH

TURMA2D

 

2.3A

woensdag

15.15 – 16.45

Zaterdag

10.30 – 11.30

LL

TURMA3A

2.3B

Maandag

18.15 – 19.15

Vrijdag

18.00 – 19.30

EVH

TURMA3B

2.3C

Maandag

17.30 – 18.30

Woensdag

14.45 – 16.15

CD

TURMA3C

2.3Zev

Maandag

17.00 – 18.00

Woensdag

13.15 – 14.45

AVO

ZEVMA03

 

2.4A

Woensdag

16.00 – 17.30

Zaterdag

11.30 – 12.30

LL

TURMA4A

2.4B

Maandag

19.15 – 20.15

Vrijdag

18.45 – 20.15

EVH

TURMA4B

2.4C

Maandag

18.30 – 19.30

Woensdag

17.15 – 18.45

AVO

TURMA4C

 

 

 

Turnhout volwassenen

2.1A

Dinsdag

13.30 – 15.30

 

 

LL

TURMAV1A

2.1B

Woensdag

13.30 – 15.30

Tienerklas

 

RV

TURMAVTIENERS1B

2.1C

Donderdag

19.00 – 21.00

 

 

LL

TURMAV1C

2.1D

Woensdag

19.00 – 21.00

 

 

EVH

TURMAV1D

 

2.2A

Woensdag

18.00 – 20.00

Tienerklas

 

LL

TURMAVTIENERS2A

2.2B

Woensdag

19.00 – 21.00

 

 

AVO

TURMAV2B

2.2C

Maandag

13.30 – 15.30

 

 

EVH

TURMAV2C

2.2D

Maandag

20.00 – 22.00

 

 

TE/RV

TURMAVD2D

 

2.3A

Woensdag

20.00 – 22.00

 

 

LL

TURMAV3A

2.3B

Dinsdag

19.00 – 21.00

 

 

AVO

TURMAV3B

 

Vosselaar

2.1

Woensdag

13.00 – 14.30

Vrijdag

16.00 – 17.00

BD

VOSMA01

2.2

Woensdag

13.45 – 15.15

Vrijdag

17.00 – 18.00

BD

VOSMA02

2.3

Woensdag

15.15 – 16.45

Zaterdag

10.00 – 11.00

BD

VOSMA03

2.4

Woensdag

16.00 – 17.30

Zaterdag

09.00 – 10.00

BD

VOSMA04

 

Beerse

2.1

Maandag

16.15 – 17.15

Woensdag

12.30 – 14.00

KL

BEEMA01

2.2

Maandag

17.15 – 18.15

Woensdag

13.15 – 14.45

KL

BEEMA02

2.3

Maandag

18.15 – 19.15

Woensdag

14.45 – 16.15

KL

BEEMA03

2.4

Maandag

19.15 – 20.15

Woensdag

15.30 – 17.00

KL

BEEMA04

 

Vlimmeren

2.1

Woensdag

12.45 – 14.15

Vrijdag

15.30 – 16.30

TE

VLIMA01

2.2

Woensdag

13.30 – 15.00

Vrijdag

16.30 – 17.30

TE

VLIMA02

2.3

Woensdag

15.00 – 16.30

Vrijdag

17.30 – 18.30

TE

VLIMA03

2.4

Woensdag

15.45 – 17.15

Vrijdag

18.30 – 19.30

TE

VLIMA04

 

Arendonk

2.1

Dinsdag

16.00 – 17.00

Donderdag

16.00 – 17.30

EVH

AREMA01

2.2

Dinsdag

17.00 – 18.00

Donderdag

16.45 – 18.15

EVH

AREMA02

2.3

Dinsdag

18.00 – 19.30

Donderdag

18.15 – 19.15

EVH

AREMA03

2.4

Dinsdag

18.45 – 20.15

Donderdag

19.15 – 20.15

EVH

AREMA04

 

Retie

2.1

Woensdag

12.30 – 14.00

Vrijdag

16.15 – 17.15

ADB

RETMA01

2.2

Woensdag

13.15 – 14.45

Vrijdag

17.15 – 18.15

ADB

RETMA02

2.3

Woensdag

14.45 – 16.15

Vrijdag

18.15 – 19.15

ADB

RETMA03

2.4

Woensdag

15.30 – 17.00

Vrijdag

19.15 – 20.15

ADB

RETMA04

 

ADB     Anke De Backer
BD       Betty Dockx
CD       Chris Duyck
TE        Tom Eelen
LL        Luc Laenen
KL        Katrien Lelieur
RV        Raf Valgaeren

EVH      Ellen Vanherck
AVO     Anne Van Os