Lessenrooster Woord schooljaar 2018 - 2019

WOORD

 

EERSTE GRAAD

 

WOORDINITIATIE (voor 6- en 7-jarigen)

1u/week

 

Turnhout

 

1.1/2

Dinsdag

16.30 – 17.30

Woordauditorium

WDP

 

 

Vosselaar

 

1.1/2

Donderdag

16.00 – 17.00

Vosselaar

NN

 

 

TWEEDE GRAAD (vanaf 8 jaar)

 

WOORDATELIER

 

1u/week

 

Turnhout

 

2.1

Zaterdag

10.00 – 11.00

Polyvalente zaal

NN

 

2.2

Zaterdag

11.00 – 12.00

Polyvalente zaal

NN

 

2.3

Maandag

16.30 – 17.30

Polyvalente zaal

CR

 

2.4

Woensdag

14.00 – 15.00

Woordauditorium

CR

 

 

Vosselaar

 

2.1

Donderdag

17.00 – 18.00

GBS Centrum

NN

 

2.2

Donderdag

17.00 – 18.00

GBS Centrum

NN

 

2.3

Donderdag

18.00 – 19.00

GBS Centrum

NN

 

2.4

Donderdag

18.00 – 19.00

GBS Centrum

NN

 

 

DERDE GRAAD

Optie woordkunst-drama

2u/week – 1u vertellab + 1u spellab

 

Turnhout

 

Vertellab

 

3.1A

Maandag

17.30 – 18.30

Polyvalente zaal

CR

 

3.1B

Dinsdag

17.30 – 18.30

Woordauditorium

WDP

 

3.1C

Woensdag

15.00 – 16.00

Woordauditorium

CR

 

3.1D

Vrijdag

16.30 – 17.30

Polyvalente zaal

SS

 

3.2A

Maandag

18.30 – 19.30

Polyvalente zaal

CR

 

3.2B

Vrijdag

17.30 – 18.30

Polyvalente zaal

SS

 

3.3A

Vrijdag

19.45 – 20.45

Polyvalente zaal

SS

 

 

Spellab

 

3.1/2/3A

Donderdag

19.45 – 20.45

Woordauditorium

NN

 

3.1/2/3B

Vrijdag

16.30 – 17.30

Woordauditorium

WDP

 

3.1/2/3C

Vrijdag

17.30 – 18.30

Woordauditorium

WDP

 

3.1/2/3D

Vrijdag

18.30 – 19.30

Polyvalente zaal

SS

 

3.1/2/3E

Vrijdag

18.30 – 19.30

Woordauditorium

WDP

 

3.1/2/3F

Zaterdag

12.00 – 13.00

Polyvalente zaal

NN

 

 

Optie spreken en vertellen

2u/week – 1u spreken en vertellen + 1u woordstudio

 

Spreken en vertellen

 

3.1/2/3

Maandag

20.45 – 21.45

Woordauditorium

WDP

 

 

Woordstudio

 

3.1/2/3

Donderdag

20.45 – 21.45

Woordauditorium

NN

 

 

VIERDE GRAAD

 

Optie verteltheater

2u/week – 1u verteltheater + 1u dramalab

 

Optie speltheater

2u/week – 1u speltheater + 1u dramalab

 

Verteltheater - stemregie

 

4.1A

Maandag

19.30 – 20.30

Polyvalente zaal

CR

 

4.1B

Woensdag

16.00 – 17.00

Woordauditorium

CR

 

4.1C

Vrijdag

20.45 – 21.45

Polyvalente zaal

SS

 

4.2A

Maandag

19.30 – 20.30

Polyvalente zaal

CR

 

4.2B

Woensdag

16.00 – 17.00

Woordauditorium

CR

 

4.3A

Maandag

19.30 – 20.30

Polyvalente zaal

CR

 

4.3B

Woensdag

17.00 – 18.00

Woordauditorium

CR

 

 

Theater

 

4.1A

Maandag

16.30 – 17.30

Woordauditorium

WDP

 

4.1B

Dinsdag

18.30 – 19.30

Woordauditorium

WDP

 

4.1C

Dinsdag

20.45 – 21.45

Woordauditorium

WDP

 

4.2A

Maandag

17.30 – 18.30

Woordauditorium

WDP

 

4.2B

Maandag

19.45 – 20.45

Woordauditorium

WDP

 

4.2C

Dinsdag

18.30 – 19.30

Woordauditorium

WDP

 

4.2D

Dinsdag

20.45 – 21.45

Woordauditorium

WDP

 

4.3A

Maandag

19.45 – 20.45

Woordauditorium

WDP

 

4.3B

Dinsdag

18.30 – 19.30

Woordauditorium

WDP

 

4.3C

Dinsdag

20.45 – 21.45

Woordauditorium

WDP

 

 

Dramalab

4.1/2/3A

Maandag

18.30 – 19.30

Woordauditorium

WDP

 

4.1/2/3B

Dinsdag

19.45 – 20.45

Woordauditorium

WDP

 

 

Optie regie (onder voorbehoud)

 

4.1/2/3

Vrijdag

19.30 – 21.30

Woordauditorium

WDP

 

 

Optie schrijven (onder voorbehoud)

 

Lesmoment moet dan nog bepaald worden

 

CR       Christine Ruttens

SS        Sus Slaets

WDP    Wendy De Pauw

NN       nog niet bekend