Lessenrooster Woord schooljaar 2019 - 2020

UURROOSTER VOOR SCHOOLJAAR 2019-2020 (onder voorbehoud)

 

WOORDINITIATIE
EERSTE GRAAD

Turnhout

1.1A

Dinsdag

16.30 – 17.30

 

 

WDP

 

1.2A

Dinsdag

16.30 – 17.30

 

 

WDP

 

 

Vosselaar

1.1

Donderdag

16.00 – 17.00

 

 

KVR

 

1.2

Donderdag

16.00 – 17.00

 

 

KVR

 

 

 

WDP    Wendy De Pauw
KVR      Katrien Vanreusel

 

 

 

 

WOORDATELIER
TWEEDE GRAAD

Turnhout

2.1

Dinsdag

17.30 – 18.30

 

 

WDP

 

2.1

Zaterdag

9.00 – 10.00

 

 

KVR

 

2.2

Dinsdag

17.30 – 18.30

 

 

WDP

 

2.2

Zaterdag

9.00 – 10.00

 

 

KVR

 

2.3

Maandag

16.30 – 17.30

 

 

CR

 

2.4

Woensdag

14.00 – 15.00

 

 

CR

 

 

Vosselaar

2.1

Donderdag

17.00 – 18.00

 

 

KVR

 

2.2

Donderdag

17.00 – 18.00

 

 

KVR

 

2.3

Donderdag

18.00 – 19.00

 

 

KVR

 

2.4

Donderdag

18.00 – 19.00

 

 

KVR

 

 

VERTELLAB
DERDE GRAAD

3.1

Maandag

17.30 – 18.30

 

 

CR

 

3.1

Woensdag

15.00 – 16.00

 

 

CR

 

3.1

Woensdag

16.00 – 17.00

 

 

CR

 

3.1

Donderdag

18.45 – 19.45

 

 

DB

 

3.1         

Vrijdag

16.30 – 17.30

 

 

SS

 

3.1

Vrijdag

17.30 – 18.30

 

 

SS

 

 

 

 

 

 

 

 

3.2

Maandag

17.30 – 18.30

 

 

CR

 

3.2

Maandag

18.30 – 19.30

 

 

CR

 

3.2

Woensdag

15.00 – 16.00

 

 

CR

 

3.2

Woensdag

16.00 – 17.00

 

 

CR

 

3.2

Woensdag

17.00 – 18.00

 

 

CR

 

3.2

Donderdag

18.45 – 19.45

 

 

DB

 

3.2

Vrijdag

16.30 – 17.30

 

 

SS

 

3.2

Vrijdag

17.30 – 18.30

 

 

SS

 

3.2

Vrijdag

18.30 – 19.30

 

 

SS

 

3.2

Vrijdag

19.45 – 20.45

 

 

SS

 

 

 

 

 

 

 

 

3.3

Maandag

18.30 – 19.30

 

 

CR

 

3.3

Woensdag

17.00 – 18.00

 

 

CR

 

3.3

Vrijdag

18.30 – 19.30

 

 

SS

 

3.3

Vrijdag

19.45 – 20.45

 

 

SS

 

 

SPELLAB
DERDE GRAAD

3.1

Maandag

16.30 – 17.30

 

 

WDP

 

3.1

Dinsdag

18.30 – 19.30

 

 

WDP

 

3.1

Dinsdag

19.45 – 20.45

 

 

WDP

 

3.1

Zaterdag

10.00 – 11.00

 

 

KVR

 

3.1

Zaterdag

11.00 – 12.00

 

 

KVR

 

 

 

 

 

 

 

 

3.2

Maandag

16.30 – 17.30

 

 

WDP

 

3.2

Dinsdag

18.30 – 19.30

 

 

WDP

 

3.2

Dinsdag

19.45 – 20.45

 

 

WDP

 

3.2

Zaterdag

10.00 – 11.00

 

 

KVR

 

3.2

Zaterdag

11.00 – 12.00

 

 

KVR

 

 

 

 

 

 

 

 

3.3

Maandag

16.30 – 17.30

 

 

WDP

 

3.3

Dinsdag

18.30 – 19.30

 

 

WDP

 

3.3

Dinsdag

19.45 – 20.45

 

 

WDP

 

3.3

Zaterdag

10.00 – 11.00

 

 

KVR

 

3.3

Zaterdag

11.00 – 12.00

 

 

KVR

 

 

WOORDSTUDIO
DERDE GRAAD

3.123

Donderdag

19.45 – 20.45

 

 

KVR

 

 

SPREKEN EN VERTELLEN
DERDE GRAAD

3.123

Donderdag

20.45 – 21.45

 

 

DB

 

 

VERTELTHEATER / STEMREGIE
VIERDE GRAAD

4.123

Maandag

19.30 – 20.30

 

 

CR

 

 

THEATER
VIERDE GRAAD

4.1

Maandag

17.30 – 18.30

 

 

WDP

 

4.1

Dinsdag

20.45 – 21.45

 

 

WDP

 

4.1

Vrijdag

20.45 – 21.45

 

 

SS

 

 

 

 

 

 

 

 

4.2

Maandag

17.30 – 18.30

 

 

WDP

 

4.2

Dinsdag

20.45 – 21.45

 

 

WDP

 

4.2

Vrijdag

20.45 – 21.45

 

 

SS

 

 

 

 

 

 

 

 

4.3

Maandag

17.30 – 18.30

 

 

WDP

 

4.3

Dinsdag

20.45 – 21.45

 

 

WDP

 

4.3

Vrijdag

20.45 – 21.45

 

 

SS

 

 

DRAMALAB
VIERDE GRAAD

4.123

Maandag

18.30 – 19.30

 

 

WDP

 

4.123

Donderdag

19.45 – 20.45

 

 

DB

 

 

REGIE

4.12

Maandag

19.45 - 21.45

 

 

Wdp

 

 

SCHRIJVEN

4.12

Dinsdag

19.00 – 22.00

 

 

DB

 

 

 

DB       Dieter Brusselaers
WDP    Wendy De Pauw
CR        Christine Ruttens
SS        Sus Slaets
KVR      Katrien Vanreusel